שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים בגוש דן שירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה

רז מחשבים מובילה מזה 18 שנה בשירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה ובגושן דן.

ברגע שיש בעיה הכי קטנה המונעת מהעסק לבצע את העבודה השוטפת אנו נכנסים לתמונה ומספקים את השירות הכי אמין,הכי מקצועי והכי מהיר לשביעות רצונם של כל הלקוחות שלנו.

מסלול לפי קריאה:

במסלול זה, אנו מגיעים ללקוח לפי פתיחת קריאה טלפונית והחיוב מתבצע לפי שעת עבודה או חלק ממנה באתר לקוח וחיוב נוסף לכל שעה נוספת.

מסלול לפי בנק שעות:

במסלול זה,לקוח רוכש כמות של שעות (5,10,15,20) ומקבל בונוס של שעה מתנה על כל 5 שעות קריאה.מסלול זה משתלם יותר מהמסלול הראשון אשר מחויב לפי שעת עבודה באתר לקוח.

מסלול שנתי (ריטיינר):

במסלול זה,הלקוח נהנה משירות ללא הגבלה של קריאות באתר לקוח ו/או תמיכה מרחוק. התעריף נקבע לפי מס' פרמטרים כגון כמות המחשבים והמדפסות בעסק, מצב המחשבים, מיקום העסק וכו'. מסלול זה מיועד לעסקים שלא מעוניינים להתעסק בכל פעם מחדש עם תשלומים וזוכים לשירות מלא כולל תחזוקה ובעיקר ראש שקט.

מסלול שנתי VIP :

במסלול זה, לקוח זוכה לשירות מחשוב מלא כולל שירות ללא הגבלת שעות באתר לקוח כולל תמיכה מרחוק וכולל אחריות מלאה על חומרה וציוד היקפי בעסק. בנוסף, במסלול זה התחייבות לזמן הגעה עד 3 שעות מרגע הקריאה. התעריף יקבע לפי אותם פרמטרים במסלול ריטיינר. (מסלול זה תקף רק לעסקים בפ"ת)

הלקוחות העסקיים שלנו הם בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן אנו מובילים בשירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה ובאזור גוש דן החל משנת 1999 ואנו הכתובת לכל תקלה הקשורה לתפקוד המחשבים בבית העסק כולל התשתית,תקלות רשת טלפוניה,מצלמות אבטחה,מרכזיה,מדפסות,תקלות חומרה ותוכנה וכמובן שאר הציוד ההיקפי בעסק.

בעל עסק יקר ,אם אתה מחפש שירותי מחשוב לעסק ואיש מחשבים שאתה יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות אני מזמין אותך לנסות אותנו ולקרוא חוות דעת של הלקוחות שלנו בגוגל , דפי זהב ובעמוד הפייסבוק שלנו . 

רז מחשבים מס' 1 בשירות לעסקים מאז שנת 1999 מזמינים גם אותך להיות חלק מחוג הלקוחות שלנו ולהנות משירותי מחשוב לעסקים בפתח תקווה אמין מקצועי ומהיר!

המוטו שלי תמיד היה ותמיד יהיה :

שירות אמין מקצועי ומהיר ללא תחרות!!!

יש שאלה/תקלה/בעיה במחשב? נסו אותי…

ניתן גם לפנות אלי בעמוד צור קשר

דניאל רז

חייגו 0544-332331  074-70-30-888

בכל הקשור לעסקים קטנים,רז מחשבים הם מס' 1 בשירות בגוש דן!

שתף ב whatsapp
דילוג לתוכן