תוכנה

תיקון מחשבים מעבדת מחשבים שירותי מחשוב תיקון מחשב נייד

תיקון מחשבים ושירות טכני

תיקון מחשבים בבית לקוח / העסק. חנות מוצרים ומעבדת מחשבים מקצועית. תיקון כל סוגי המחשבים. שירות טכנאי בבית לקוח והעסק. שירות איסוף והחזרה של מחשבים בכל גוש דן. תיקון מחשבים ניידים ונייחים. תיקון מחשבים של MAC תיקון מחשבים AIO תיקון מחשב נייד במחירים הכי זולים בארץ

פתרון תקלות חומרה ותוכנה

כל מחשב מתחלק לשניים: חומרה ותוכנה. כשיש תקלה במחשב, לא צריך לשבור את הראש האם זו תקלת חומרה או תוכנה, לרשותנו מעבדת מחשבים מקצועית ואנו נאבחן את התקלה במהירות וניתן פתרון נכון ומתאים ללא החלפה והוצאות מיותרות. תיקון מחשב נייד באופן מקצועי ומהיר. רק אצלנו תיקון מחשב נייח ותיקון מחשב נייד באותו יום עסקים.

הסרת וירוסים ותוכנות ריגול

אתרי אינטרנט עם תכנים בעיתיים, תוכנות שיתוף והורדה ובכלל תוכנות המאפשרות גישה ישירה למחשב שלנו, חושפים אותנו לכל מיני מזיקים, וירוסים, סוסים טרויאנים ותוכנות ריגול שעלולות לפגוע לנו בחומר חשוב במחשב, לפגוע בתפקוד ובמהירות שלו, להודעות מיותרות ומעצבנות ולגרום גם לנזק בלתי הפיך. אנו נדאג לבצע ניקוי וירוסים ושאר המזיקים ונתקין תוכנת אנטי וירוס איכותית שתיתן פתרון קבוע ותמנע חדירה עתידית של וירוסים ותכנות ריגול.

שחזור דיסק חיצוני שחזור דיסקים וגיבוי מידע

כחלק מהשירות שלנו,אנו מתעסקים בגיבוי נתונים וגיבוי חשמלי של המחשב בבית או בעסק. וכמובן שחזור מידע שנמחק או פורמט בטעות או לא בטעות ע"י וירוס או המשתמש עצמו. יש לנו מעבדת מחשבים ובה יש את הכלים והתנאים למקרים שחומר חשוב של הלקוח נמחק ואנו יודעים כיצד ואיך לשחזר את הנתונים. שחזור דיסק קשיח פנימי שחזור דיסק חיצוני שחזור דיסק חיצוני של מחשב נייד שחזור דיסק חיצוני של מחשב נייח שחזור דיסק קשיח SSD בנוסף אנו נותנים תדרוך איך להימנע ממצבים כאלה וכיצד לבצע גיבוי מהיר וטוב ועל אילו אמצעי גיבוי. זה לא נעים לגלות שחומר חשוב נפגע או נמחק לנו מהמחשב כתוצאה ממחיקה בטעות או מחדירה של וירוסים. אנו מציעים שירות של גיבוי נתונים חכם ומאובטח 24 שעות על ענן ודיסק חיצוני. בנוסף,אנו מבצעים שחזור מידע לדיסק קשיח בעלויות נמוכות ביחס למחירים בשוק ושחזור דיסק חיצוני מכל סוג שהוא ותיקון מחשב נייד במחירים ללא תחרות.

שיפור ביצועי המחשב

מדי יום אנו מקבלים פניות על כך שהמחשב איטי והאינטרנט לא זז...תלונות על זמן תגובה איטי של מחשבים שהם לא כאלו ישנים. איטיות של מחשב נייד ,מחשב נייח. יש לנו את הכלים והידע כיצד לשפר את המהירות של המחשב ואנו יודעים בדיוק כיצד לשפר את המהירות והביצועים של המחשב, הן מבחינת חומרה והן מבחינת תוכנה.

התקנת כל סוגי התוכנות והחומרה

אנחנו נתקין אצלך בבית או בעסק כל סוג של חומרה או תוכנה (ברישיון), נדריך ונדאג לתפקוד תקין ולמתן אחריות מלאה על העבודה / החומרה (במידה ונרכשה דרכינו). החלפת מסך למחשב נייד או כל רכיב אחר. הזמנת מסך למחשב נייד במידה ואין במלאי. שדרוג חומרה/תוכנה של מחשב נייד / נייח.

הדרכה ייעוץ והתאמת מפרט מחשב לצרכי הלקוח

במידה ואתה מעונין לקנות מחשב , להקים רשת קווית / אלחוטית,להקים עסק עם/בלי שרת או כל שאלה אחרת הקשורה למחשבים, אתה עלול למצוא את עצמך הולך לאיבוד עם כל מה שיכולים להציע לך ברשת ועם כל הדעות המסתובבות בענף. אתה מוזמן להתייעץ איתנו לקבל חוות דעת מקצועית ואמינה על כל שאלה שתשאל ועל כל תקלה שתיתקל בעתיד. אנחנו נדע להתאים לך את מה שאתה צריך ללא תוספות מיותרות של זמן וכסף.

מכירת חומרה ותוכנה

בנוסף וכחלק מהשירות שאנו נותנים לקהל לקוחותינו, אנו מוכרים את כל הציוד ההיקפי למחשבים וניתן להזמין דרכינו כל מוצר וציוד. אנו עובדים רק עם מותגים וציוד אמין שיש מאחוריו חברה ותיקה ואחריות מלאה גם באתר הלקוח לכל מוצר שנרכש דרכינו!

שרותי תחזוקה תקופתיים

על מנת שמוצר יאריך חיים יש צורך לבצע תחזוקה תקופתית, בדיוק כמו רכב. ניקוי פיזי בלחץ אוויר של המחשב, בדיקה יסודית של החומרה ולוודא שהכל עובד בצורה תקינה והרצת תכנות של תחזוקה תקופתית יביאו לכך שהמחשב יאריך שנים ללא תקלות מיותרות שהיה ניתן למנוע. בנוסף,אנו נותנים שירות של תיקון מחשב נייד כולל רכיבים מקוריים ושירות שחזור דיסק חיצוני בעלויות נמוכות ביחס לשוק.

שירות VIP לעסקים

אנו יודעים שעסק תקוע זה בזבוז כסף ולקוחות ולכן בנוסף לשירות הרגיל שאנו נותנים לעסקים, יש לנו שירות VIP לעסקים בתוך אזור גוש דן בלבד, בשירות זה ייהנה הלקוח מזמן תגובה מהיר ביותר מרגע פתיחת הקריאה, מאחריות מקיפה על כל החומרה בעסק שבמידה וחלק נפגם בין אם הוא באחריות ובין אם לא, אנו מחליפים במקום וללא עלות! בכפוף לתשלום חודשי קבוע בהתאם למס' המחשבים בעסק. היתרון הנוסף שלנו הוא שיש לנו מעבדת מחשבים קרובה שמזרזת את הטיפול בתקלות על מנת לתת את השירות הכי מהיר ללקוח.

מצלמות אבטחה

בעידן של היום,כמעט כל עסק או בית עם ציוד יקר או כאלו שמעוניינים בתיעוד לצורך אבטחה / הגנה חייב מצלמות אבטחה. רז מחשבים, נותנים פתרון מלא לאבטחה. התקנת כל סוגי המצלמות וה DVR כולל שליטה מרחוק וצפייה בכל זמן מכל מקום בעולם מהמחשב או מהטלפון הנייד. בכך מאפשרים שליטה מלאה ובקרה במקרה של גנבה, פריצה או כל תנועה שקרתה בבית או בעסק גם באופן רטרואקטיבי.

שתף ב whatsapp
דילוג לתוכן