יצאת צדיק

טכנאי מחשבים יצאת צדיק

יצאת צדיק היא תוכנית בהנחייתו של חיים הכט המתעדת בעלי מקצוע מתחומים שונים בזמן אמת ע"י הצבה של מצלמות נסתרות שמותקנות בבית הלקוח הפרטי של הישראלי המצוי ולמעשה חושפת את אמינותם,הגינותם ומקצועיותם של אותם בעלי מקצוע שונים.

חלקם נתגלו כ"צדיקים" בכך שהיו הוגנים במחיר,מקצועיים ואמינים כלפי הלקוח וחלקם הלא קטן לצערנו נתגלו כנוכלים בכך שלא היו הוגנים במחיר,לא היו מקצועיים באיתור/פיתרון התקלה ולא היו אמינים כלפי הלקוח.
התוכנית "יצאת צדיק" עלתה לאוויר לראשונה בשנת 2004 וירדה מהאוויר בשנת 2007 וחזרה שוב לעונה שלישית בשנת 2012 ובעונה רביעית בשנת 2013  ולאחרונה עלתה לאוויר שוב בעונה חמישית בשנת 2017 .
התוכנית יצאת צדיק קמה למעשה בשביל לבדוק עד כמה בעלי המקצוע ונותני השירות בארץ הם אכן מקצועיים,אמינים ומוסריים.

כמו כן,חשיפת אותם בעלי מקצוע נועדה לגרום לכל נותני השירות לשמור על מוסר,על הוגנות,על אמינות ושירות שניתן לאותו לקוח תמים שמזמין בעל מקצוע לביתו.
גילוי נאות,אני לא השתתפתי עד היום בתוכנית יצאת צדיק אך בכל פעם שהתוכנית שודרה ולא משנה באיזו שנה בעיקר בפרק בו בדקו טכנאי מחשבים יצאת צדיק ליבי נצבט משתי סיבות:
1.איך מסתובבים בשוק שלנו כל כך הרבה נותני שירות לא מקצועיים,לא אמינים ולא הוגנים!
2.איך עד היום לא התקשרו לבדוק אותי 🙂

בכל פעם שהתוכנית יצאת צדיק שבה בדקו טכנאי מחשבים שודרה,הייתי מקבל פניות כבר במהלך התכנית מלקוחות מרוצים עד כמה הם מאושרים שהם לקוחות שלי.
התוכנית יצאת צדיק עשתה ועושה לנו שירות מעולה ורק גורמת ללקוחות קיימים וחדשים להעריך אותנו יותר ממה שהם מעריכים.
חוות הדעת הרבות של לקוחות שלי או סתם אנשים שפנו אלי דרך האינטרנט לקבל עזרה הביאו אותי להיות מקום ראשון בגוגל ודפי זהב בכמות חוות הדעת ובעיניהם אני טכנאי מחשבים צדיק גם ללא התוכנית יצאת צדיק .

בנימה אישית,
אני מאמין שאין ברכה בגזל,בשקר ובכסף שלא מגיע לך.אני גם חושב שאדם אמין,מקצועי והגון לא צריך להיקרא צדיק אלא פשוט להיקרא אדם.
להיות בעל מקצוע טוב מחייב אותך להיות מקצועי,הגון ואמין שכל אלו הם חלק בלתי נפרד מהשירות של רז מחשבים.
ולגבי הצדיקים,אנחנו מאמינים שמלאכתם נעשית בידי אחרים… 

מעוניינים בטכנאי יצאת צדיק ? אני מזמין אתכם לקרוא חוות דעת ולראות מה אומרים / כותבים עליי לקוחות בגוגל בדפי זהב ובפייסבוק …
מוזמנים להתקשר ולהצטרף לחוג הלקוחות שלי.

המוטו שלי תמיד היה ותמיד יהיה :

שירות אמין מקצועי ומהיר ללא תחרות!!!

יש שאלה/תקלה/בעיה במחשב? נסו אותי…

ניתן גם לפנות אלי בעמוד צור קשר

דניאל רז

חייגו 0544-332331  074-70-30-888

שתף ב whatsapp
דילוג לתוכן